Інформує Державна екологічна інспекція у Луганській області

Дата: 28.02.2020 10:45

Фото без описуЗ метою посилення охорони, збереження запасів та створення сприятливих умов для природного відтворення популяції раків з 1 березня 2020 року на рибогосподарських водних об’єктах Луганської області розпочинається заборона на лов раків.
Встановлено заборону на будь – який вилов раків у період природнього відтворення, під час линьки і виношування ікри у рибогосподарських водних об’єктах Луганської області, з 01 березня 2020 року по 30 червня 2020 року (включно) та з 20 серпня по 30 вересня (включно) на водоймах Луганської області. Відповідно до підпункту 4.5 «Правил любительського і спортивного рибальства», Забороняється лов раків у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосування підсвічування».
Державна екологічна інспекція у Луганській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися встановленої заборони на вилов раків. У разі виявлення порушень – особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно з нормами чинного законодавства. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн. за кожного незаконно виловленого рака.