Луганська область, Троїцький район

Про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області

Дата: 25.02.2020 08:44

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності  Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області

Об’єкт № 1

Об’єкт оренди:  нежитлове приміщення №8 загальною площею 16,68 м2, розташованого в будівлі Троїцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: кв. Молодіжний,3а, смт. Троїцьке Троїцький район Луганська область.
Балансоутримувач: КНП «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги»
Стартова орендна плата за базовий місяць січень 2020 року – 820,00 грн.
Розмір гарантійного внеску, який становить шість стартових орендних плат: 4920,00 грн.
Мета використання: для розміщення аптечного пункту, які працюють з програмою «Доступні ліки»

Умовами конкурсу є:
•    стартовий розмір орендної плати;
•    графік роботи аптеки повинен співпадати з графіком роботи амбулаторії;
•    ефективне використання об'єкта оренди за цільовим призначенням;
•    дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;
•    своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний ремонт орендованого майна, ця умова не тягне за собою зобов’язання щодо компенсації вартості поліпшень;
•     страхування об’єкта оренди на весь період на користь балансоутримувача (вигодо набувача) протягом місяця після укладання договору та забезпечення охорони об’єкта оренди. Копія договору страхування надається орендодавцю;
•    дотримання  правил експлуатації інженерних мереж, пожежної безпеки і санітарії в приміщенні згідно із законодавством;
•    компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації ( за проведення незалежної оцінки – 2600,00 грн., за оголошення у ЗМІ згідно наданого рахунку) .
•    внесення протягом 10 робочих днів від дати укладення договору оренди плати не менш як за шість місяців.
•    протягом 15 робочих днів після підписання цього договору укласти з Балансоутримувачем  орендованого Майна Угоду про відшкодування витрат Балансоутримувача на утримання орендованого  Майна та надання комунальних послуг Орендарю.
Реквізити рахунка та призначення платежу (для сплати гарантійного внеску):
КНП «Троїцький ЦПМСД», 92100, кв. Молодіжний,3а, смт. Троїцьке, Луганська область, Платник ПДВ 1912314500013, р/р  UA75 304 795 00000 2600 3053 72 88 30.
АТ КБ «ПРИВАТБАНК», код 37981165, МФО 304795.
Перелік документів, для участі в конкурсі:
- заяву про участь у конкурсі;
- документи, які підтверджують гарантійний внесок;
- пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;
- інформацію про засоби зв'язку з ним;

Відомості про претендента:
для юридичної особи:
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- засвідчені в установленому порядку копії установчих документів;
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік;
- довідку  від  претендента  про  те,  що  стосовно  нього не порушено справу про банкрутство.
для фізичної особи:
- копію документа, що посвідчує особу, або  належним чином оформлену довіреність;
- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.
Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.
Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються до КНП «Троїцький ЦПМСД» у конвертах з написом  "На конкурс" з відбитком печатки (за наявності) претендента.
У разі надходження двох або більше пропозицій, які відповідають умовам конкурсу, переможець визначається комісією за критерієм найбільшої запропонованої орендної плати за перший/базовий місяць оренди із застосуванням принципу аукціону.
Конкурс відбудеться через 10 календарних днів з дати публікації цього оголошення  на офіційному сайті Троїцької ОТГ, а саме 06.03.2020 р, о 11-00 годині за адресою: Луганська область, смт. Троїцьке, кв. Молодіжний, 3а, кабінет 22, в будівлі Троїцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини
Документи від претендентів приймаються до 03.03.2020 р. включно.

Довідки за телефоном: 0997921301