Медичне обслуговування населення Троїцького району взято під особистий контроль селищного голови

Дата: 21.02.2020 14:48

Фото без описуНа черговій сесії Троїцької селищної ради, яка відбулася 19 лютого 2020 року, головна лікарка КНП «Троїцьке ТМО» поділилась планами щодо подальшої роботи підприємства в зв’язку з переходом на фінансування за договором з Національною службою здоров’я України та висловила свої сумніви щодо подальшого належного фінансування лікарні державою.
Проте Троїцька громада вже давно не чекає допомоги від держави і постійно виділяє додаткове фінансування з власних податків та зборів на утримання лікарні – Троїцьке ТМО.
Так, в 2018 році додатково понад сум державної медичної субвенції було виділено 7,1 млн.гривень, в 2019 році -7,6 млн.гривень.
 З початку 2020 року виділено 3,7 млн.гривень, а саме :
 для виплат надбавок та премій усім медичним працівникам без виключення – 1,4 млн. гривень;
 для оплати за споживання електроенергії, водопостачання та водовідведення, природного газу, вивіз сміття та очищення каналізації – 2,3 млн. гривень.
 19 лютого 2020 року вирішено питання щодо виділення додаткових ресурсів з селищного бюджету:
 для придбання продуктів харчування-120 тис.гривень;
 для придбання медикаментів для дітей з інвалідністю -168 тис.гривень,
 для оплати праці з нарахуваннями 10 працівникам харчоблоку та буфетницям-173,6 тис.гривень,
для оплати за чергування вдома лікарям найважливіших спеціальностей та середньому медичному персоналу в денний та нічний час – 519,9 тис. гривень,
 для оплати послуг по обслуговуванню ліфту в хірургічному відділенні – 77,5 тис. гривень;
 оплати витрат на відрядження водіям підприємства – 7 тис. гривень.
Враховуючи особливості переходу підприємства на нові вимоги медичної реформи Троїцька селищна рада окремо виділила кошти для придбання 12 комплектів програмного забезпечення «Мед ІнфоСервіс» – 63 тис. гривень, тобто 12 лікарів в стаціонарі та поліклініці зможуть працювати в он-лайн режимі з Національною службою здоров’я України, що повністю відповідає вимогам сучасності.
Для проведення 1661 дитині туберкулінодіагностики (проба Манту) вакцина буде передана з КНП «Троїцький ЦПМСД» для педіатрів ТМО.
Голова громади Демид Палагно взяв під особистий контроль питання охорони здоров’я в Троїцькому районі та сподівається на плідну співпрацю з керівництвом району та Троїцького ТМО.