Тиждень безпечного Інтернету у Троїцькому ліцеї

Дата: 11.02.2020 15:15

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
З 4 по 11 лютого у Троїцькому ліцеї пройшов тиждень безпечного Інтернету. За цей час учні отримали багато цікавої інформації, пограли у пізнавальні ігри, взяли участь у конкурсах, переглянули мультфільми, пізнавальні фільми та презентації про безпеку користування Інтернетом.
Учні початкової школи взяли активну участь у виставці малюнків, присвячених Дню безпечного Інтернету. Учні 5 класів залучилися до гри «Інтернет-павутина», учні 8-9 класів взяли участь у обговоренні теми «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», десятикласники пройшли онлайн-тестування на платформі Академії Cisco.
Ми сподіваємося, що цей тиждень навчив дітей правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.