Громадськість зможе ефективніше контролювати витрачання коштів по Троїцькій громаді

Дата: 13.02.2020 11:21

Про це будуть говорити та наглядно демонструвати нові можливості учасникам тренінгу: «Бюджетний симулятор-прозорий бюджет»,  який   відбудеться 14.02.2020 року о 10 годині в Будинку школярів Троїцької селищної ради.
Бюджетний симулятор - це  онлайн-інструмент для  простих громадян, які  у доступному  вигляді отримають інформацію про наявні  ресурси бюджету  на  офіційному  сайті Троїцької громади,  зможуть відобразити свої  побажання  щодо того, як  розпорядитися  наявними  коштами,  подавати  реальні  проектні пропозиції. Наприклад, щодо ремонту  певного відрізку  дороги у громаді або збільшення  видатків на підвищення заробітної плати  вчителям або лікарям. Відразу ж побачать наскільки  збільшується  дефіцит коштів і запропонують джерела  покриття цих витрат.
Пропозиції громадян  будуть проходити  модерацію  і, якщо вони реалістичні для виконання – потраплять на обговорення  до  керівництва  та депутатів селищної ради. Люди зможуть їх бачити і коментувати, надсилати  запити  на додаткову  інформацію.
Тренінг відбудеться  за  підтримки  Посольства Великої Британії в Україні та громадської  організації CASE Україна-Центру соціально-економічних досліджень.
Хто хоче  мати  можливість впливати  на бюджет,  стати   активним  «розпорядником»  коштів,  запрошуємо   відвідати   цей  навчальний тренінг.