Троїцька територіальна громада підписала меморандум про співпрацю в рамках проєкту #Спільно

Дата: 29.01.2020 15:58

Фото без опису #Партнерство є імплементуючим партнером проекту в трьох громадах на Сході України: Троїцькій та Білокуракинській в Луганській області й Бахмутській Донецької області. Кожна громада отримує підтримку у визначенні соціальних послуг, необхідних для мешканців громади; підвищенні кваліфікації спеціалістів та керівників організацій та закладів, залучених до надання послуг, та налагодженні міжвідомчої взаємодії. Також буде надана технічна допомога для планування та організації надання соціальних послуг у громаді.

Проект "Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді" впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (UNICEF Ukraine) та Консорціумом організацій на чолі з Українська мережа за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew у 12 громадах Донецької та Луганської областей.

Мета проекту – підтримати створення стабільної системи соціальних послуг у громаді, яка буде виявляти ризики і своєчасно на них реагувати, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання послуг, тим самим наблизити їх до отримувачів. Партнерами у реалізації проекту є: Маріупольська Спілка МолодіНадія і житло для дітейPartnership for Every Child / Кожній дитиніСОС Дитячі Містечка УкраїнаГО "Соціальна Синергія".