ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 20.01.2020 11:56

Фото без описуКонституція України гарантує кожному право на професійну правничу допомогу, яка в передбачених законом випадках надається безоплатно. Також основний закон визначає, що головним обов’язком держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини.
   Порядок реалізації права на професійну правничу допомогу визначений Законом України «Про безоплатну правову допомогу».
На даний час система безоплатної правової допомоги налічує 535 точок доступу, які знаходяться по всій території України та регулярно надають правову допомогу населенню.
  У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування взаємодіють з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  Для оперативного зв’язку з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань тощо діє єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги        0-800-213-103.

Крім того, контакти регіональних центрів знаходяться за посиланням: http://bit.do/fjp5f