З Днем працівника державної виконавчої служби

Дата: 16.12.2019 11:48

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Прийміть найщиріші вітання  і побажання з нагоди професійного свята!

У непростих умовах сьогодення ви здійснюєте надзвичайно відповідальну місію – забезпечуєте належне виконання рішень судів. Робота державного виконавця є достатньо складною і постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями. Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах – ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України! Суспільству необхідні ваша відповідальність, професійність, справделивість та принциповість. У цей день бажаю вам мудрості, нових професійних звершень, мужності і наполегливості у відстоюванні конституційних прав українського народу.

Натхнення вам та успіхів в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя вам та вашим близьким.

З повагою, селищний голова Демид Палагно