Вітаємо з професійним святом!

Дата: 01.11.2019 08:31

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка мешканців Троїцької громади.
     Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, безробітні, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.
     Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.
     Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

Троїцький селищний голова Д.ПАЛАГНО