На святкуванні Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

Дата: 01.10.2019 23:59

Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана вже стало доброю традицією в Троїцькій ОТГ.
Сьогодні, 1 жовтня 2019 року спеціалісти Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради підготували для бабусь та дідусів Троїцької громади справжнє свято – КВК – 2019 «Таємниця -еліксиру молодості». В конкурсі приймали участь дві команди «Добродія» та «КІД».
Зі святом людей поважного віку привітали голова Троїцької селищної ради Демид Палагно, заступник директора КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради Світлана Букарь, голова правління громадської організації «Організація ветеранів Добродія» Світлана Колєснік , які побажали присутнім міцного здоров’я, радісних подій у житті, злагоди в родині та матеріального добробуту.
Душевну атмосферу та гарний настрій на святі створили Хор ветеранів праці, ансамбль «Берегиня», гуртківці Будинку школярів Троїцької селищної ради, вихованці дитячих садків «Теремок» , «Барвінок» та підопічні відділення денного перебування КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради.