Вітаємо з професійним святом!

Дата: 27.09.2019 10:04

Фото без описуШановні вихователі та всі дошкільні працівники!

Вітаю вас з цим чудовим, прекрасним професійним святом! Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям! Прийміть слова  вдячності за щиру доброту, невичерпне терпіння, невтомну турботу! Важко оцінити важливість роботи вихователя та й кожного, хто працює в дитячих садочках, і допомагає в цей непростий час батькам виховувати підростаюче покоління. Це ж ви, теплими материнськими руками ніжно втираєте дрібні сльози діток, вміло пояснюєте їм правила дружби та в тисячний раз перекладаючи ложку з лівої руки малюка в праву, даруєте їм ласкаві погляди й терпляче вчите! Ви вмієте перетворити дитячий садок в добру казку, повну цікавого і незвіданого, яка починає перетворюватися в реальність прямо на очах малечі!
   Нехай по життю над вами завжди світить сонце виконання заповітних бажань! Легкими білими хмарами хай пропливають на серці спокій і тиха радість! І несе їх по небу вільний вітер вічної молодості і краси! А в небі пролітають білі журавлі сімейного благополуччя!

Зі святом вас!
З повагою, селищний голова Демид Палагно