Троїцька селищна військова адміністрація
Луганська область, Сватівський район

Щорічний бізнес-захід «Схід-Експо – 2019»

Дата: 27.08.2019 14:09
Кількість переглядів: 829

           Фото без опису

            Захід: «Схід-Експо – 2019»                  Місце: Київ – Український дім
           Дати: 8-9 листопада 2019                   Донори: ЄС, Польща, Японія 

Щорічний бізнес-захід «Схід-Експо – 2019» відбудеться 8-9 листопада 2019 року в серці Києва – Українському домі на Хрещатику. Центральним заходом «Схід-Експо – 2019» є виставка-презентація продукції та послуг від майже 200 представників мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) східної України. В межах заходу буде можливість взяти участь у ділових переговорах, відвідати панельні дискусії, презентації, тренінги на тему підприємництва, експорту, інвестицій та міжрегіонального економічного співробітництва.
Захід спрямований на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та інших країн, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці. Крім того, захід сприятиме розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України, заохочуючи все більше людей відкривати бізнес, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися.
Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо – 2019», де вони дізнаються про історії успіху підприємців, інноваційні технології, розвиток бізнес-інфраструктури та можливості для розширення ринку бізнесу в галузях харчової промисловості, текстилю, кераміки, туризму та інших.
«Схід-Експо – 2019» – це відкрита платформа для провідних бізнес-експертів та представників міжнародних організацій для обміну інформацією про поточні програми, послуги та ресурси для підприємців зі сходу України.
У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 190 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили нові ділові відносини з партнерами завдяки заходам. А понад 100 студентів вищих навчальних закладів, які взяли участь в якості волонтерів, отримали нові знання і практичні навички, корисні для планування професійного майбутнього.
«Схід-Експо – 2019» реалізовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнерами проекту є Донецька, Луганська та Запорізька обласні державні адміністрації. 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та Японії.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА

 

8 листопада, 1 день

9:00 – 9:30

 

Офіційна церемонія відкриття виставки «Схід-Експо – 2019» (зона сцени, перший поверх)

Вітальна промова

 • Національні та регіональні органи влади
 • Міжнародні партнери
 • Представники ООН

9:30 – 10:15

Екскурсія по експозиціях, спілкування з пресою (виставкова зона, 2 поверх)

10:30 – 11:00

Пленарне засідання/відкрите обговорення економічних можливостей у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях – вітальне слово

 • Національні та регіональні органи влади
 • Міжнародні партнери
 • Представники ООН

11:00 – 11:15

Кава-пауза, нетворкінг

11:15 – 13:00

 

Панельне засідання/відкрите обговорення інвестиційних можливостей у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях

 • Органи влади Донецької області
 • Органи влади Луганської області
 • Органи влади Запорізької області
 • Національні органи влади
 • Міжнародні партнери
 • Бізнес-спільнота

13:00 – 14:15

Кава-пауза, нетворкінг, обідня перерва

14:30 – 16:00

Панельна дискусія з питань сільського господарства на сході України

 • Експерти ФАО
 • Державні та регіональні органи влади
 • Фермери
 • Міжнародні партнери
 • Спеціалізовані ЗМІ

14:30 – 16:00

Панельна дискусія з питань виробничої галузі на сході України

 • Експерти ПРООН
 • Державні та регіональні органи влади
 • Регіональні виробники
 • Міжнародні партнери
 • Спеціалізовані ЗМІ

14:30 – 16:00

Панельна дискусія питань реформи децентралізації на сході України

 • Представники ООН
 • Державні та регіональні органи влади
 • Представники районних рад та ВЦА Донецької та Луганської областей
 • Лідери ОТГ та представники громадськості
 • Міжнародні партнери

16:00 – 17:30

TEDx виступи за участі підприємців зі сходу

По 5 хвилин на тему цілей, можливостей, потреб бізнесу.

Загалом 10 презентацій + питання, відповіді.

16:00 – 18:00

B2B-переговори (ТПП)

9 листопада, 2 день

10:00 – 16:00

Ярмарок

10:30 – 11:00

Кава-пауза, нетворкінг

11:00 – 14:00

Майстер-клас від гончарів зі Слов’янська

Майстер-клас від вишивальниць зі Сватового

14:00 – 15:00

Показ мод від виробників одягу зі східної України

Виступ народного хору з м. Золоте

15:00 – 16:00

Презентація відеороликів «Великі історії малого бізнесу», церемонія нагородження

 • Державні та регіональні органи влади
 • Міжнародні партнери
 • Представники ООН
 • Підприємці

16:00 – 17:00

Краудфандинг як ефективний інструмент просування бізнесу та соціального підприємництва

 • Історії успіху від Академії краудфандингу ООН
 • Теоретична частина
 • Кращі практики

 

КОМУНІКАЦІЙНИЙ ПЛАН

 

Тип рекламу

Опис

Оголошення у національних та регіональних ЗМІ

Щонайменше 30 згадувань у ЗМІ

Медіа партнерства

Можливі партнери: Marketing Media Review, журнал «Бізнес», Ділова столиця, Новое время, СТБ

 

Білборди иа сіті-лайти у Києві

Центр міста, вздовж доріг на в’їзді до міста, біля мостів

Банери у метро вздовж ескалаторів

Сім станцій метро по 2 банери у кожній

Реклама на радіо «Європа Плюс Київ»

Шість разів на день протягом 3 тижней

Рекламний пост та лотерея на «Типичний Киев» та Vgorode.ua

Рекламний пост та лотерея з сувенірами у Facebook, Instagram and Telegram

Постери в університетах

КНТУ "КПИ", НАУ, університет ім. Драгоманова

Промо відео у кінотеатрах у Києві

Планета Кіно

 

Промо відео у мережах роздрібної торгівлі

Сільпо, Епіцентр у Києві

Промо відео у потягах Інтерсіті

Кожні 30 хв протягом 1 місяця

 

 «Схід-Експо 2019»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської та Запорізької (узбережжя Азовського моря) області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019. Захід пройде в самому серці міста – Українському домі на вул. Хрещатик, 2. «Схід-Експо 2019» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнери заходу: Донецька, Луганська та Запорізька обласні державні адміністрації, Донецька обласна торгово-промислова палата, Торгово-промислова палата України.

Про «Схід-Експо 2019»

У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали більше 6 500 людей та 225 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові відносини з новими партнерами.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стане виставка-презентація підприємств зі Сходу, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин. Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Навіщо брати участь

Запрошуємо до участі власників мікро, малого та середнього бізнесу (ММСБ), які готові розширити ринки збуту, бажають встановити нові ділові зв'язки та отримати конкурентні переваги. Учасники зможуть удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному, національному рівнях та дізнатися про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто хоче та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо – 2019».

Ярмарка

В рамках «Схід-Експо 2019» буде відбуватися ярмарка, де усі учасники виставки зможуть продавати свою продукцію відвідувачам. Ярмарка буде рекламуватися окремо задля залучення якомога більше киян та гостей міста до заходу.

Майстер-класи

Під час заходу майстри та майстрині зі Сходу проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел.

Лотерея

Протягом двох днів виставки серед учасників проводитиметься розважальна лотерея. Призами лотереї стануть продукція підприємців-учасників та спеціальні призи від Програми ООН із відновлення та розбудови миру: бізнесові книги, сувеніри з символікою заходу та інше. В якості лотерейних білетів виступають візитівки учасників. В рамках лотереї серед гостей та учасників відбудеться голосування за кращий бізнес, представлений на виставці. Голосування за допомогою анкети триватиме 1,5 дня. Після підрахування голосів ведучий оголосить переможця і новина про нього/неї буде опублікована на сторінці ПРООН у Фейсбук.

Умови участі

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються

Формати участі

 1. Підприємство бере участь у виставці, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (3х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки, приймає участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 3. Підприємство бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»
 4. Підприємство бере участь у B2B переговорах
 5. Підприємство відвідує виставку, пленарні засідання та обговорення на «Схід-Експо 2019»

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням http://bit.ly/3391z4D

Контактні особи

 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півночі Донецької області Олексій Махніборода – (050) 450 87 32, oleksii.makhniboroda@undp.org
 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру на півдні Донецької області Євген Бурлака (а також Азовське узбережжя Запорізької області) – (050) 353 09 75, yevhen.burlaka@undp.org
 • Координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру у Луганській області Володимир Іщенко – (066) 766 95 85, volodymyr.ishchenko@undp.org 

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн http://bit.ly/2GIpmP8

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь