Зі Святом Пресвятої Трійці!

Дата: 20.06.2021 01:22

Дорогі земляки!

Традиційно, на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.
Це одне з найважливіших свят, що розкриває глибини християнської віри. Саме цього дня світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим. Адже, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, це свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує у наших душах прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
 Цього світлого дня в наші домівки входить мир, а людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням. Саме в цей день християнам подарована цілюща сила небесної благодаті.
Свято Трійці дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким. Пам’ятаймо, що тільки з вірою в добро ми зможемо подолати всі негаразди.
Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, здійснення найзаповітніших бажань, великого щастя та процвітання. Нехай це свято наповнить наші серця надією, надихне творити добрі справи, зміцнить у родинах мир, злагоду та взаєморозуміння! Нехай Свята Трійця єднає, освячує та береже кожного з нас на дорозі правди та порозуміння, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань!
Зі святом Вас!

З повагою,