Луганська область, Троїцький район

Привітання від селищного голови з Днем медичного працівника

Дата: 14.06.2019 08:28

Шановні медичні працівники
та ветерани системи охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!
Прийміть сердечну подяку за віддану працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію, людяність та співпереживання, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.
Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Ваші знання і вміння які рятують життя, захищають своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.
Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя.
Шановні медичні працівники! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.
Бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишаються вірними супутниками на все життя!

З повагою,
селищний голова Демид Палагно