Табір «Олімпієць» завершив свою роботу в цьому році

Дата: 11.06.2019 11:08

Фото без описуЗ 27 травня по 7 червня при Троїцькій ДЮСШ працював спортивно-патріотичний табір «Олімпієць», у якому відпочивало 30 учнів. Із дітьми займалися тренери Ольга Сукач та Олександр Шликов.  Кожен день у таборі був для дітей цікавим. За період роботи «Олімпійця» діти разом із працівниками табору ходили до лісництва, де стріляли по мішенях, долали смугу перешкод, вчилися самостійно готувати польову кашу. Свою спритність та майстерність вихованці табору показали під час гри у футбол на товариській зустрічі з поліцією та учнями Лантратівського ліцею. Раділи діти й поїздці на риболовлю. Закінчилася робота табору поїздкою на ночівлю до Демино-Олександрівського старостинського округу.
  Діти і працівники ДЮСШ висловлюють щиру подяку Сергію Найдьонову та Володимиру Боровському за фінансову підтримку.