«Тато, мама, Я – спортивна сім’я»

Дата: 17.05.2019 23:29

Фото без описуСім'я - це місце, де прищеплюються загальнолюдські цінності і поняття. Саме в сім'ї починається становлення і гармонійний розвиток кожної дитини. Здорова сім'я - це основа щасливого життя.
З метою пропаганди ідеї здорової сім'ї і залучення батьків до здорового спосібу життя, сьогодні, 15 травня 2019 року в музичному залі дитячого садочка «Теремок» відбулося свято - «Тато, мама, Я – спортивна сім’я», приуроченого до Міжнародного дня сім’ї.
Це спортивне свято організували та провели Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради та вихователі ДНЗ ясла-садок «Теремок».
Захід «Тато, мама, Я – спортивна сім’я» - це хороший приклад для тих, хто рідко проводить час і дозвілля зі своєю сім'єю. Подібні свята дають здоровий розвиток сімейних стосунків не тільки фізично, а й духовно. Весела атмосфера свята дозволила нам зробити припущення про те, що коли батьки на очах дітей показують свої уміння стрибати, бігати, навіть радіти поразці, то і діти будуть намагатися іти по слідам батьків, а значить будуть прагнути ставати здоровими.