День вишиванки у Троїцькій громаді

Дата: 17.05.2019 15:42

Фото без описуЩороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу чи до школи. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об'єднуються українці в одній ідеї і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. У цей день варто пам'ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.
Цього року День вишиванки припав на 16 травня. Саме в цей день у Троїцькій ОТГ проходив районний етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Гра проводилася у справжніх польових умовах протягом двох днів, проте це не завадило нам, нащадкам вільних козаків, відзначити День вишиванки. Яскраві, барвисті вишиваночки на фоні зеленого лісу виглядали особливо неперевершеними.
Наприкінці свята учні Лантратівського, Демино – Олександрівського ліцеїв, Воєводської, Сиротинської гімназій та Багачанської філії гімназії підготували запальний флеш – моб «Я люблю Україну». За цей танець ми дуже вдячні всім учасникам!!!