З Міжнародним днем музеїв!

Дата: 17.05.2019 14:28

Фото без описуШановні працівники історико-краєзнавчого музею «Витоки»!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем музеїв!
Для України цей день виходить далеко за межі професійного свята й має загальнонаціональне значення, адже здатність зберігати та збільшувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації.
Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.
Громада володіє безцінними музейними колекціями. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музею щоденно відкривають це багатсво людям.
У цей день необхідно пошанувати не тільки музейників, але й їх добрих друзів, меценатів музею, тих, хто допомагає у просуванні музейної справи.
Щиро дякую кожному з вас за особистий внесок у розвиток музейної справи, патріотичне виховання дітей та підлітків!
Зичу всім вам щастя, міцного здоров`я вам і вашим родинам, поповнень музейних зібрань, вдалих пошуків, цікавих знахідок та мирного неба над головою!

З повагою, селищний голова Демид Палагно.