Відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Дата: 12.05.2019 05:43

Фото без опису11 травня у селищі Троїцьке на території Троїцького ліцею відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Проект реалізовано шляхом співфінансування з державного та селищного бюджетів.
Привітати спортивну спільноту громади завітали гості: Селищний голова Демид Палагно, Голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов, Заступник начальника Луганського обласного Відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Гожедрянов, Директор Луганського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів (інваспорт), Голова асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко, депутат Троїцької селищної ради Володимир Владіміров, Начальник відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Артем Масленніков, директор КУ "Троїцький ЦФЗН "Спорт для всіх" Любов Гарист, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Тамара Комісієнко.
Демид Палагно у своєму виступі зазначив, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для Троїцької громади. Адже молодь бере участь у турнірах різних рівнів,тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомогатиме юним спортсменам у професійному зростанні. І на додачу подарував учням ліцею м'ячі.
Гості привітали юних спортсменів з відкриттям штучного майданчику та побажали спортивних досягнень.
Право перерізати стрічку було надано Демиду Палагно, Віктору Острєцову, Артему Масленнікову.
Перший удар по м'ячу у ворота футболіста Троїцького ліцею Суського Кирила було надано Селищному голові Демиду Палагно.
Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям громади, школярі та молодь у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.