Фестиваль дитячих ідей “Громадська безпека очима дитини”

Дата: 25.04.2019 22:16

25 квітня під гаслом «Дитячі ідеї – дорослі рішення!» відбувся Конкурс для дітей та учнівської молоді Троїцької ОТГ «Фестиваль дитячих ідей “Громадська безпека очима дитини”».
Організатор Конкурсу - Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.
Мета Конкурсу – залучення дітей та учнівської молоді Троїцької ОТГ до обговорення проблем громадської безпеки, вироблення сумісного плану дій, заходів для забезпечення громадської безпеки населення, привернути увагу посадових осіб місцевого самоврядування до діяльності обдарованої учнівської молоді та проблем дитячої безпеки.
У Фестивалі приймали участь 13 учбових закладів громади. Діти презентували свої ідеї у вигляді соціальних роликів та буклетів щодо вирішення існуючих проблем громадської безпеки в громаді.
Конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: Гуртяк С.П. – майор служби цивільного захисту головний фахівець Троїцького міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області, Воронцова В.В. – інспектор ювенальної превенції сектору превенції Троїцького ВП ГУНП у Луганській області, Палагно О.О . – заступник директора Будинку школярів Троїцької селищної ради, Букар С.В. - заступник директора - начальник відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради, Трушина В.В.- В.О. директора Будинку школярів, Севостьянова Тетяна Миколаївна – депутат Троїцької селищної ради та голова журі – Акунєєва З.В.- керуюча справами виконавчого комітету Троїцької селищної ради.
На святі були присутні почесні гості – Палагно Д.П., голова Троїцької об’єднаної територіальної громади, Охрицька С.В. – директор КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради, Масленніков А.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради, Євсюков О.О. – староста Новознам’янської сільської ради, Семенюк О.І.- староста Розпасіївської сільської ради.
За підсумками журі у Конкурсі для дітей та учнівської молоді Троїцької ОТГ «Фестиваль дитячих ідей “Громадська безпека очима дитини”» - I місце здобула команда Арапівської гімназії – соціальний відеоролик про вакцинацію, II м. – учні Багачанської філії гімназії ОЗО «Троїцький ліцей» - проект – «Ми за чисте довкілля», III м. – команда Демино – Олександрівського ліцею - соціальний ролик «Здоровий спосіб життя».
Учасники та переможці були нагороджені дипломами, пам’ятними подарунками та солодощами.