За програмою "Як стати успішним"

Дата: 22.04.2019 11:52

Фото без опису20 квітня учні 8 - 9 класів Троїцького ліцею разом з тренерами Букарь С.В. та Назаренко М.В., спеціалістами КУ "ЦНСП" Троїцької селищної ради, продовжили участь у проекті "Молодь для молоді : змінюємо життя в громаді разом", який впроваджується Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині" у рамках програми ЮНІСЕФ.
Цього разу робота була спрямована на розчищення струмочка, який бере свій початок і протікає в лісовій гущавині. За тривалий час існування йому знадобилася допомога людей, яку із великим задоволенням надали учасники тренінгових занять. Дружно та завзято вони долучилися до роботи і незабаром побачили результати своєї праці:струмок весело зажебонів , немов дякуючи дітям за рятування. Смачна запашна каша, яку під керівництвом тренера Марини приготував Хрон Антон, смажені на вогнищі сардельки та гарний настрій допомогли дітям відновити сили . Втомлені, але задоволені результатами своєї діяльності, учні поверталися до рідних домівок. Робота по проекту продовжується!