Навчальний візит "Маршрут успіху" до Троїцьої об'єднаної територіальної громади

Дата: 22.04.2019 10:38

В рамках проекту ПУЛЬС Децентралізаційний марафон USAID Луганське регіональне відділення Асоціації міст України здійснило навчальний візит "Маршрут успіху до Троїцьої об'єднаної територіальної громади.

В заході прийняли участь представники Троїцької ОТГ, Чмирівської, Підгорівської, Шульгинської ОТГ Старобільського району, Старобільської міської ради, Хворостянівської сільської ради.

Протягом навчального візиту учасники вивчили досвід проектної діяльності Троїцької ОТГ. Зустрів гостей та показав результати проектів за рахунок ДФРР, субвенції на розвиток інфраструктури, міжнародних донорських організацій особисто Палагно Демид Петрович.

Учасники вивчили досвід ралізації проектів не тільки в смт.Троїцьке, а саме термомодернізація навчальної школи та дитячого садочка (Цигановка), створення Центру надання адміністративних послуг, в тому числі для видачі паспортів громадянина України та закордонних паспортів, будівництво амбулаторії в рамках державної підтримки, створення парокової зони для відпочинку. Учасники ознайомилися із функціонуванням ліцею в с.Ями, як освітнього креативного простору для розвитку дітей в сільській місцевості.