Вітаємо з професійним святом!

Дата: 26.03.2019 09:13

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ???????????????????? ???????????? ????????Шановні військовослужбовці внутрішніх військ МВС України !

Від імені селищної ради, виконкому та особисто від себе щиро вітаю Вас з професійним святом!
Люди шанують вас за мужність, вірне служіння народу України, готовність прийти на допомогу в складні хвилини.
Завдяки повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, Вашим сміливим вчинкам зростає авторитет внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.
Ви з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов’язку.
Велика вдячність за це всім військовослужбовцям та ветеранам внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.
Щиро зичу вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів. Бажаю наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

З повагою, селищний голова   Д.П.Палагно