З вірою в майбутнє!

Дата: 19.03.2019 12:22

16 березня під гаслом «З вірою в майбутнє» у Троїцькому центральному будинку культури відбувся огляд-конкурс майстрів мистецтва та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України», який проводиться з метою розвитку та збереження самобутності українського народу, його національної спадщини, розвитку аматорського мистецтва, а також покращення взаємодії закладів культури з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування кожні 2 роки на території Луганської області. Перед початком фестивалю у фойє відбулася виставка авторських робіт майстрів-любителів Троїцької громади. Учасники концертної програми вразили присутніх неповторними номерами, подарували всім безліч емоцій, які сповнювали серце і душу гордістю за таланти нашого краю. Троїцька громада достойно представила свій творчий потенціал перед Луганщиною, а свято в цей день у центральному будинку культури стало яскравим дійством.