До Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2019 13:59

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це особливий день для всіх працівників цієї надважливої галузі, адже в цей день вони отримують слова вдячності за свою нелегку працю.  Саме з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 15 березня в Будинку школярів відбулись урочисті заходи, участь у яких взяв селищний голова Демид Петрович Палагно.  Вітаючи працівників з професійним святом Демид Петрович  зокрема зазначив, що вони своєю щоденною, нелегкою, кропіткою працею доводять, що немає нічого не можливого, і попри всі труднощі виконують нелегку та вкрай необхідну справу, надаючи повноцінні послуги мешканцям нашої громади. Побажав всім здоров’я, щастя, добробуту й сил для нових трудових здобутків.
Кращих працівників, за підсумками минулого року,  нагородили Подякою Троїцької селищної ради.
Це свято не тільки для тих людей, які нині являються працівниками житлово-комунального господарства, а й тих, хто пропрацював у цій галузі не один десяток років, і зараз, знаходячись на заслуженому відпочинку, займає активну життєву позицію. Тому на захід були запрошені ветерани комунальної сфери, на адресу яких лунали слова привітання.
    За значний особистий внесок у  розвиток  житлово-комунального господарства,  багаторічну сумлінну працю,  високий професіоналізм відзнакою «За сумлінну працю» нагородили ветеранів цієї галузі Коваленко Валентину Олексіївну та Пишного Миколу Стефановича.
 Завершився захід святковим концертом.