Вітаємо з професійним святом!

Дата: 14.03.2019 14:55

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ?????°???????????????? ???????°???????????? ???° ???????????? ???????°????Шановні працівники податкової та митної справи України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Від Вашої невичерпної енергії та наполегливості, злагодженої та професійної роботи  значною мірою залежить формування інвестиційної привабливості  та добробут нашої країни, наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.
Від щирого серця бажаю принциповості і відповідальності в повсякденній роботі та завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на Вас. Зичу невичерпної енергії, плідної праці.
Здоров’я і творчої наснаги Вам, професійного зростання, нових звершень. Успіхів вам, щастя,  добробуту і сімейної злагоди!

З повагою, селищний голова   Д.ПАЛАГНО