Відбувся семінар  на тему: «Впровадження якісного фінансового управління  в Троїцькій громаді»

Дата: 14.03.2019 13:58

Фото без опису14  березня  2019 року фінансовим відділом Троїцької селищної ради  було проведено семінар  на тему: «Впровадження якісного фінансового управління  в Троїцькій громаді». В семінарі прийняли участь головні бухгалтера та спеціалісти бухгалтерських  відділів  Троїцької селищної ради , Відділу освіти, молоді та спорту  Троїцької селищної ради, Відділу культури Троїцької селищної  ради,  КУ «Центр з надання соціальних послуг», ЦФЗН «Спорт для всіх».  Були висвітлені основні етапи  програмно – цільового методу  бюджетування, оговорені  проблемні  питання  по складанню бюджетних запитів, паспортів бюджетних програм та звітів про виконання бюджетних програм. Учасники  ознайомились з основними   змінами  в законодавстві щодо бюджетування, термінами подання фінансових  документів  та відповідальність  за порушення бюджетного законодавства. Також було повідомлено радісну новину, що наша громада стала однією з 50 громад-учасниць проекту «Е-рішення для громад». Це дуже відповідальний  і водночас корисний  проект і стане у випадку  перемоги нашої команди  наступним кроком для автоматизації бюджетування в Троїцькій ОТГ.