З МАСЛЯНОЮ!

Дата: 04.03.2019 15:39

Фото без описуШановні мешканці та гості громади!Настав чарівний тиждень Масляної: всі сім днів ми будемо готувати млинці, умаслюючи сувору зиму, і з нетерпінням чекати приходу рум’яної красуні Весни.

Всією душею вітаю Вас зі святом приходу весни.  Нехай зима забере з собою всі негаразди, а весна принесе тільки щастя, удачу, радість, сімейне благополуччя і достаток.

Бажаю, щоб у кожному  будинку стояв сміх, а гарний настрій захоплював всіх навколо, щоб рідні були поряд! Нехай цей тиждень свята стане щасливим і радісним  та залишить тільки хороші спогади!

Бажаю таких же яскравих вражень і навесні, і влітку, і восени, і взимку, як в цей чудовий тиждень!

З Масляною!

З повагою, селищний голова Д.Палагно

Запрошуємо всіх на масовий захід «Масляна» та Ярмарок млинців, який відбудеться 10 березня 2019 року о 12.00  на площі біля Троїцького центрального будинку культури.