Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради приймає участь у заході "День служб Троїцької ОТГ" в селі Багачка

Дата: 01.02.2019 09:31

Фото без опису31 січня 2019 року спеціалісти Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради прийняли участь у заході «День служб Троїцької ОТГ у селі Багачка». Психологи установи Ганна Палагно та Валентина Гуртяк провели тренінг для педагогів Багачанської філії гімназії ОЗО «Троїцького ліцею»: «Попередження емоційного вигорання педагогів». Послугами перукаря скористалися люди поважного віку с. Багачка. Тетяна Голованьова - сестра медична, надавала медичні послуги громадянам та провела комплекс вправ з лікувальної гімнастики. Директором установи Світланою Охрицькою було проведено особистий прийом громадян.