Конкурс на право оренди нерухомого майна

Дата: 23.01.2019 16:43

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності  Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області

Обєкт № 1

Обєкт оренди:  Частина нежитлового приміщення загальною площею 57,1 м2, 1-й поверх, за адресою: Луганська обл., Троїцький район, смт Троїцьке, пров. Шкільний, 17А.

Балансоутримувач: Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради.

Стартова орендна плата  за базовий місяць вересень 2018 року – 382,17 грн.

Розмір гарантійного внеску, який становить шість стартових орендних плат: 2293,02 грн.

Мета використання: розміщення шкільної їдальні.

Об’єкт № 2

Обєкт оренди:  Частина нежитлового приміщення загальною площею 34,8 м2, 1-й поверх, за адресою: Луганська обл., Троїцький район, смт Троїцьке, вул. Маяковського, 20А.

Балансоутримувач: Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради.

Стартова орендна плата  за базовий місяць вересень 2018 року – 232,90 грн.

Розмір гарантійного внеску, який становить шість стартових орендних плат: 1397,40 грн.

Мета використання: розміщення шкільної їдальні.

Умовами конкурсу є:

• стартовий розмір орендної плати;
  • ефективне використання об'єкта оренди за цільовим призначенням;
  • дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;
  • компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації .
  • внесення протягом 10 робочих днів від дати укладення договору оренди плати не менш як за шість місяців.

Реквізити рахунка та призначення платежу (для сплати гарантійного внеску) р/р 31553296361518, Державна казначейська служба України, МФО 820172, ЄДРПОУ 42072219.

Перелік документів, для участі в конкурсі:

заяву про участь у конкурсі;

- документи, які підтверджують гарантійний внесок;

- пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;

- інформацію про засоби зв'язку з ним.

Відомості про претендента:

для юридичної особи:

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- засвідчені в установленому порядку копії установчих документів;

- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік;

- довідку  від  претендента  про  те,  що  стосовно  нього не порушено справу про банкрутство.

для фізичної особи:

- копію документа, що посвідчує особу, або  належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

Конкурс проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються до Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради, у конвертах з написом  "На конкурс" з відбитком печатки (за наявності) претендента.

У разі надходження двох або більше пропозицій, які відповідають умовам конкурсу, переможець визначається комісією за критерієм найбільшої запропонованої орендної плати за перший/базовий місяць оренди із застосуванням принципу аукціону.

Конкурс відбудеться через 10 календарних днів з дати публікації цього оголошення  на сайті Троїцької селищної ради Луганської області, а саме 01 лютого 2019 р, о 15:00 годині, смт. Троїцьке, вул. Паркова, 17, в актовому залі Будинку школярів.

Документи від претендентів приймаються до 30 січня 2019 р. включно.

Довідки за телефоном: (06456) 2-14-31