З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 29.12.2018 08:53

???????°?»?????? ?????????????????? ?»?????????????? 2019 ???????°?????????????? ??????????Шановні мешканці Троїцької громади!

Від Троїцької селищної ради та її виконавчого комітету вітаю вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож бажаю щоб усі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам, дорогі земляки, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Миру вашим домівкам, взаєморозуміння й любові.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!

З повагою голова Троїцької селищної ради Д.Палагно