Перелік об'єктів завершеного будівництва на території громади поповнився

Дата: 01.12.2018 20:17

Фото без описуОстанніми днями цієї осені перелік об'єктів завершеного будівництва на території громади поповнився. Повністю виконано будівельні роботи по спортивних майданчиках зі штучним покриттям у адміністративному центрі громади селищі Троїцьке та селі Ями. На завершувальному етапі знаходиться будівництво аналогічних об'єктів у селах Воєводське та Демино-Олександрівка.

Фото без опису Роботи виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку за співфінансуванням з місцевого бюджету громади.

Також, на початку грудня, введено до експлуатації кладовище по вулиці Широкій селища Троїцьке. Цей об'єкт було закладено ще на початку двохтисячних років, але з причини дефіциту коштів місцевого бюджету,  він став довгобудом на роки. Позитивна бюджетна динаміка після об'єднання територіальної громади дозволила завершити всі належні будівельні роботи.