Оголошення про результати конкурсу на право оренди

Дата: 06.11.2018 09:59

Оголошення !

Відділ культури Троїцької селищної ради Троїцького району повідомляє, що за результатами конкурсу на право оренди комунального майна, частини нежитлового приміщення загальною площею 18,6 м²  за адресою: Луганська обл., Троїцький р-н., с.Арапівка, вул.Центральна,5та площею 20,6 м² за адресою: Луганська обл., Троїцький р-н., с. Тополі, вул.Центральна,45, який відбувся 02.10.2018р., переможцем визнано Харківську філію  ПАТ «Укртелеком» для розміщення телекомунікаційного обладнання без надання послуг інтернет.

Троїцька селищна рада Троїцького району повідомляє, що за результатами конкурсу на право оренди комунального майна, нежитлового приміщення   – площею 121,0 м2,  за адресою:   Луганська  область,  Троїцький район, с. Арапівка, вул. Центральна, 1, для розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих  товарів, крім товарів підакцизної групи, який відбувся 02.10.2018 року, переможцем визначено ФОП Аллахвердієву Оксану Володимирівну.