Громада спортивна

Дата: 29.10.2018 09:48

Фото без опису27.10.2018 року у м. Старобільськ відбувся Кубок відкриття баскетбольного сезону 2018-2019 р.р.
Участь у змаганнях взяли 6 команд. За жеребом команди були розподілені на 2 групи. В групах змагання проходили за коловою системою. До фіналу вийшли команди: ЛНАУ, команда "Троїцької ОТГ", команда "ДЮСШ", команда "Елеватор". Якщо сказати про фінал Кубку, що це цікаві ігри - значить, не сказати нічого. Ігри фіналу змагань з баскетболу були захоплюючими. Хлопці "билися" самовідданно за кожен м'яч, за кожну передачу. Вболівальники, як могли, підтримували свої команди, до хрипоти в голосі. Було видно як наші хлопці "горять" однією метою - перемогти, і як наполегливо йдуть до поставленої мети. У підсумку з рахунком 86:52 перемогла команда ЛНАУ, почесне друге місце - команда Троїцької ОТГ, бронзовим призером стала команда "Елеватор".
До складу нашої команди увійшли: Ліхобабенко Володимир, Лантрат Олексій, Васильєв Сергій, Зубко Віктор, Юріхов Денис, Щербак Станіслав, Алістратов Дмитро та вихованці Троїцької ДЮСШ відділення баскетболу Хрон Антон, Кальний Микола.
ВІТАЄМО НАШУ КОМАНДУ!!!