Виїзний прийом громадян у селах Новознам'янка та Тополі

Дата: 11.10.2018 15:59

10 жовтня, згідно графіку особистих прийомів громадян посадовцями селищної ради, селищний голова Демид Петрович Палагно провів прийоми громадян у Новознам'янскому та Тополівському старостнинських округах.
Всього до голови громади звернулось 17 громадян. Основні проблемні питання, які турбують громадян, характерні для всієї териториї громади.
Це, насамперед, проблеми відсутності маршрутного пасажирського транспортного сполучення між населеними пунктами громади, фактично вщент зруйновані часом і великовантажним транспортом цілі ділянки автомобільних доріг як державної, так і комунальної власності.
Існує потреба у ремонті та розширенні мережі вуличних водогонів, оптимізації системи проведення платежів за спожиту воду через відділення "Укрпошти".
Попри болючість проблем, з якими зверталися до голови громади мешканці, вони висловлювали розуміння того, що об'єднаній громаді всього рік і за такий короткий термін просто неможливо вирішити низку проблем, які накопичувались десятиліттями.
По всіх питаннях, порушених у зверненнях громадян, підготовлено відповідні доручення, їх вирішення буде знаходитись на постійному контролі.