Оголошення про результати конкурсу на право оренди комунального майна

Дата: 25.09.2018 13:07

Фото без описуОголошення!

Троїцька селищна рада повідомляє, що за результатами конкурсу, який відбувся 18.09.2018 року, на право оренди комунального майна, нежитлового приміщення -  площа 22,4 м2, за адресою:  Луганська область,  Троїцький район, с.Демино-Олександрівка, пров.Річковий, 4, для використання: розміщення операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають доступ до Інтернету переможцем визнано ПАТ «Укртелеком», а на право оренди нежитлового приміщення – площа 91,1м2,  за адресою: Луганська  область, Троїцький район, с.Розсипне, вул.ім.О.Г.Попугаєва, 2, для розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих  товарів, крім товарів підакцизної групи, переможцем визнано ФОП Гавриленка Миколу Олексійовича.