Громада спортивна

Дата: 11.09.2018 14:31

Фото без опису8 вересня мешканці Троїцької об'єднаної територіальної громади святкували День рідного селища, також традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя - День фізичної культури і спорту України.
Від щирого серця всіх спортсменів громади привітала директор КУ "Троїцький ЦФЗН "Спорт для всіх" Л.В. Гарист. Любов Вікторівна побажала всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров'я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.
Голова Троїцької селищної ради Д.П. Палагно нагородив подяками: голову Троїцької федерації футболу Є.В. Шаповалова, тренера збірної команди "Урожай" О.Г.Шварьова. Почесними грамотами тренерів Троїцької ДЮСШ: О.М. Шликова, О.О. Лукашова, О.В. Сукач, В.В. Гончарова. Вчителів фізичної культури: П.Л. Пономаренка (Д-Олександрівський ліцей), В.В.Лісовецького (Сиротинська гімназія), В.В.Зубка (Лантратівський ліцей).
Під час свята КУ " Троїцький ЦФЗН "Спорт для всіх" було проведено спортивні змагання з гирьового спорту, армспорту, перетягування канату.
Результати змагань:
Гирьовий спорт - ІІІ м. - Матвієнко сергій
ІІ м. - Гусаченко Данило
І м. - Зубко Віктор
Армспорт - ІІІ м. - Варибрус Олександр
ІІ м. - Васильєв Сергій
І м. - Хлапонін Сергій
Перетягування канату - ІІІ м. Команда "НК"
ІІ м. Команда "Малиши"
І м. Команда "Форсаж"