Зі Святом останнього дзвоника!

Дата: 25.05.2018 13:14

Фото без описуДорогі випускники, школярі! Вельмишановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке увінчує пору дитинства випускників і виводить їх на дорогу дорослого життя.
Відтепер ви, юні друзі, самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями, будуватимете своє життя, життя рідної громади, життя всієї країни, визначатимете її долю і майбуття.

Низько вклоняємось батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям — за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.
Добра Вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

Селищний голова Демид Палагно