Для надання своєчасних та якісних соціальних послуг населенню Троїцькою громадою створено нові робочі місця.

Дата: 23.02.2018 14:46

Фото без опису   На території Троїцької об’єднаної територіальної громади діє Комунальна установа “Центр з надання соціальних послуг” Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області. З 01.03.2018 при КУ “ЦНСП” Троїцької селищної ради будуть функціонувати: відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ соціально-побутової та психологічної адаптації, відділення соціальної допомоги вдома; відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги; відділення денного перебування.

Координацію діяльності КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради з питань надання соціальних послуг здійснює Департамент соціального захисту населення Луганської області, організаційно-правову, методичну та інформаційну підтримку здійснює Луганський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, контроль за забезпеченням його діяльності — в установленому діючим законодавством України порядку.

Соціальні робітники, які проживають на території громади та бажають працювати запрошуємо Вас на збори 27 лютого в 12.00 в приміщення Троїцької селищної ради.