Увага! Оголошено конкурс щодо визначення виконавця робіт з постачання комп’ютерного обладнання

Дата: 03.11.2017 13:57

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)Картинки по запросу фото компьютерная техника

Організація громади «Калина - Пресс» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Створення Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради Троїцької ОТГ. Реконструкція частини будівлі готелю за адресою: квартал Молодіжний, буд. №6, смт.Троїцьке, Луганської обл., придбання обладнання та меблів»: Основні види робіт:

Постачання  комп’ютерного  обладнання.

Постачальник повинен мати досвід постачання подібного обладнання.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул..Центральна 69, смт Троїцьке Троїцького району Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 17 листопада 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: (06456) 2-18-44, або e-mail: possovet@tr.lg.ukrtel.net.