Троїцька об’єднана громада розпочала роботу над розробкою Схеми планування Троїцької ОТГ

Дата: 27.12.2017 13:49

Картинки по запросу Фото планування території

Запрошуємо до участі керівників підприємств, установ, об’єднань,   фізичних та юридичних осіб, представників громадських організацій         Троїцької ОТГ

Розпочинаючи з 27.12.2017 по 20.01.2018 приймаються пропозиції та зауваження стосовно основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини Троїцької територіальної громади. забезпечення гармонійного розвитку території.

Інформацію просимо надавати за адресою: смт Троїцьке, вул. Центральна, 69 та проспект Перемоги, 60, каб. 306 з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00 год., а також на офіційному веб-сайті селищної ради http://troicka-gromada.gov.ua через розділ «Контакти»

Саме Ваш погляд та бачення майбутнього нашої території має значення і може бути вирішальним у плануванні громади!