Відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

Дата: 25.01.2018 13:12

24 січня у залі засідань Троїцької селищної ради відбулося засідання чергової дванадцятої сесії ради. До порядку денного було включено 43 питання. Всі питання було розглянуто та прийнято відповідні рішення. З результатами поіменного голосування депутатами можна ознайомитись за посиланням. Вперше на засіданні депутати користувались електронною системою поіменного голосування, яка автоматизує процес управління веденням засідання, прийняття рішень, формування звітів та аналітичної інформації, відображає на загальному екрані інформацію про поточні події процесу голосування та автоматично формує документ з підсумками поіменного голосування. Впровадження системи дозволяє значно скоротити час голосування і підготовки його результатів для оприлюднення.