Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Дата: 31.01.2018 11:57

Картинки по запросу фото державна реєстрація  Для державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі, подаються такі документи :

1) заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

2) документ про сплату адміністративного збору – у випадку державної реєстрації змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця;

3) копія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки – у разі внесення змін, пов'язаних із зміною реєстраційного номера облікової картки платника податків;

4) копія першої сторінки паспорта та сторінки з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – у разі внесення змін, пов'язаних із зміною серії та номера паспорта, – для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

Державна реєстрація змін до відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця — 180 грн (адміністративний збір).

Державна реєстрація змін до відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця протягом 2 годин - у п'ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (додатково до адміністративного збору).

Державна реєстрація змін до відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця протягом 6 годин - у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (додатково до адміністративного збору).

Безкоштовно надається послуга щодо державної реєстрації змін видів економічної діяльності, додаткової інформації про зв'язок з фізичною особою.

Державний реєстратор селищної ради                                            Коломієць С.О.