Увага! Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив у 2017 році Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва!

Дата: 17.10.2017 11:54

Наказ Держкомтелерадіо України

16.07.2007  № 279

про  Всеукраїнський  конкурс

на краще періодичне друковане

видання для дітей та юнацтва

1.Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

1.2. Щорічний  Всеукраїнський  конкурс  на  краще  періодичне друковане видання для дітей та юнацтва засновано Державним комітетом телебачення та радіомовлення України з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання  періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

1.3. Конкурсний відбір видань триває щороку  з 1 вересня до 1 грудня. На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.

1.4.  До конкурсних видань додаються:

лист-звернення до журі конкурсу;

анотації на видання, інформація про редакційний колектив, наклад, періодичність його випуску, відгуки читачів.

1.5.  Друковані періодичні видання для дітей та юнацтва подаються на конкурс у кількості не менше 6 номерів, що побачили світ упродовж поточного  року.

1.6. Друковані періодичні видання і матеріали до них надсилаються на адресу Держкомтелерадіо: 01001,  м. Київ,  вул. Прорізна,2  із зазначенням “Конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва” (контактний телефон: 278-86-96).

1.7. До участі в організації конкурсу залучаються за згодою Національна спілка художників України, Національна спілка журналістів України, Національна спілка письменників України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

2.Номінації конкурсу

2.1.  Конкурс проводиться у таких номінаціях:

“Краще періодичне друковане видання для дітей”;

“Краще періодичне друковане видання для юнацтва”.

2.2.  При підбитті підсумків, зокрема, ураховуються:

зміст видання, виховна та навчальна складові;

рівень редакційно-видавничої підготовки видання;

рівень художнього  оформлення;

розробка нових тематичних спрямувань;

оригінальність дизайнерського рішення, відповідність художнього рішення змісту та  цільовому призначенню видання;

якість поліграфічного виконання.

3. Порядок визначення переможця конкурсу

3.1. Засідання журі конкурсу проводиться у м. Києві в приміщенні Державного комітету телебачення та радіомовлення України в другій декаді грудня.

3.2. В обговоренні представлених на конкурс видань та голосуванні беруть участь усі члени журі конкурсу.

3.3. Видання за кожною номінацією конкурсу члени журі оцінюють  за п’ятибальною шкалою від 1 до 5 балів. Результати голосування за номінаціями оголошуються відразу після підбиття підсумків.

3.4. Результати  Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва підбиває журі конкурсу, склад якого затверджується наказом Держкомтелерадіо.

4.Нагороди конкурсу

4.1. Переможці  Всеукраїнського конкурсу  на  краще періодичнедруковане  видання для дітей та юнацтва отримують звання лауреата та нагороджуються спеціальним дипломом згідно з кожною номінацією. Диплом виготовляється у двох примірниках відповідно до двох номінацій конкурсу: “Краще періодичне друковане видання для дітей” та “Краще періодичне друковане видання для юнацтва” згідно з описом переможця Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва (додаток).

4.2. Інформація про результати конкурсу розміщується на офіційному сайті Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Детальніша інформація про конкурс Картинки по запросу фото періодичні видання для молоді та юнацтва