Увага! Головам СФГ, громадянам, які самостійно обробляють земельні паї!

З метою упередження виникнення скарг серед населення щодо неправомірних дій при застосуванні пестицидних препаратів та мінеральних добрив на сільськогосподарських угіддях та охорони бджіл,  відповідно до статей 30 та 37 Закону України «Про бджільництво», Вам необхідно  не пізніше ніж за три доби до початку обробки сільськогосподарських культур через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування, населення, пасічників, пасіки яких розташовані на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому, необхідно повідомити  дату обробки, назву препарату, яким буде оброблятися сільгоспкультура, ступінь і строк дії токсичності препарату.

11:21 07.05.2019

До уваги мешканців громади!

26 квітня 2019 року о 9.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку на честь учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС (смт Троїцьке, вул. Паркова).

14:29 23.04.2019

До уваги жителів, керівників підприємств та організацій, приватних підприємців!

Троїцька селищна рада запрошує всіх долучитися до щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», яка відбудеться 19 квітня 2019 року о 9:00.  Підприємствам, організаціям та приватним підприємцям пропонуємо навести лад на закріплених прилеглих територіях. Старостам разом з місцевими жителями громади пропонуємо долучитися до прибирання парків, кладовищ, стадіонів та лісосмуг.

10:10 15.04.2019