Увага! З 1 січня 2021 року змінюються реквізити усіх бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

Дата: 02.02.2021 10:26

Фото без опису     Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів з 01 січня 2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Враховуючи зазначене, для забезпечення правильності то своєчасності сплати податків, платежів до місцевого бюджету на нові реквізити рахунків, запобігання втрат бюджету надаємо реквізити для зарахування податків, зборів, платежів до місцевого бюджету.

Повний перелік нових рахунків:

Місцевий бюджет                                                       Державний бюджет

Фото без опису                                                                      Фото без опису