Троїцька селищна військова адміністрація
Луганська область, Сватівський район

Енергозбереження

Фото без опису«Троїцький ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області»  - учасник проєкту «Спроможна школа для кращих результатів»! Участь у програмі ініціювала Троїцька селищна рада.

На реалізацію виділено 18394,900 тис. грн з державного бюджету, 2043,889 тис грн – кошти місцевого бюджету.

У рамках проєкту передбачено заходи з енергозбереження, а саме:

  • утеплення фасаду будівлі;
  • заміна системи опалення;
  • встановлення вузла обліку газу,
  • часткова заміна вікон та дверей;
  • заміна покрівлі даху спортивної зали;
  • часткова реконструкція та утеплення даху основної будівлі.

З метою дотримання пожежного стану встановлено систему пожежного сповіщення та проведено протипожежну обробку дерев`яних конструкцій даху.Фото без опису

        Участь у програмі «Спроможна школа для кращих результатів» - це можливість створення не лише сучасного, а й безпечного безбар’єрного освітнього простору.

Фото без описуДякуємо усім, хто був причетний до того, щоб ми змогли реалізувати цей потужний проєкт. Адже створення сучасного освітнього простору значно підвищить якість надання освітніх послуг у ліцеї, дасть і педагогам і учням більше можливостей для навчання і ще кращих результатів, значно покращить імідж закладу та конкурентноспроможність серед багатьох інших.Фото без опису

Вважаємо, що це вагомий внесок у розвиток освітньої галузі Троїцької громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


На території Троїцької територіальної громади реалізовано проект «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-II ступенів за адресою: вул. Садова, буд.1, с. Сиротине, Троїцький район, Луганська область»

Фото без описуЗгідно із законодавством України енергозбереження – діяльність, яка спрямована на раціональне використання та економне витрачання первинної та перетвореної енергії і природних енергетичних ресурсів у національному господарстві і яка реалізується з використанням технічних, економічних та правових методів. Покращення показників енергоефективності допоможе скоротити споживання енергії, зберегти ресурси, знизити вартість впровадження відновлюваних джерел енергії, зменшити обсяги викидів вуглекислого газу (CO2), а також уповільнити зростання цін на електроенергію.Фото без опису
В громаді гостро стоїть питання з фінансуванням бюджетних установ. Навчальний заклад в селі Сиротине побудований в 1967 році і весь цей час експлуатується за призначенням. Село Сиротине знаходиться в Демино-Олександрівському старостинському окрузі, майже на кордоні з Російською Федерацією. Населення села складає 400 осіб та 43 внутрішньо переміщені особи. В невеличкому селі громади школа є чи не самим важливим об’єктом інфраструктури. Вирішення проблеми енергоекономії можливе через капітальний ремонт будівлі з утепленням, заміни системи опалення, встановлення твердопаливних котлів та перехід на альтернативні види палива. Фото без опису
Для реалізації проекту необхідно було залучити кошти державної субвенції на формування інфраструктури територіальної громади в розмірі 1498,642 тис. грн.
Проект «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-II ступенів за адресою: вул. Садова, буд.1, с. Сиротине, Троїцький район, Луганська область» був поданий на розгляд та підтриманий Комісією з розгляду поданих проектних заявок на проекти які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури територіальних громад. Фото без опису
В результаті реалізації проекту було виконано утеплення фасадів мінераловатними плитами TERMOLIFE EKO ФАСАД, вкриті декоративною акриловою штукатуркою (короїд) та пофарбовані акриловою фарбою. Була відремонтована покрівля будівлі: виконано укріплення кроквяних ніг, влаштовані слухові вікна. Вкрита будівля листовою сталлю з полімерним покриттям, улаштовані карнизи. Замінені вікна та двері на енергозберігаючі. Замінена система опалення (встановлені поліпропіленові труби, панельні радіатори), влаштована блочна модульна котельна пелетна 50 кВт компанії PELLETS HOME. 
Цільовою групою проекту є населення села Сиротине в кількості 400 осіб, в тому числі 35 дітей з яких 1 дитина-інвалід, 2 діти внутрішньо переміщені особи, 1 дитина позбавлена батьківського піклування та 43 внутрішньо переміщені особи.Фото без опису 
Крім того вигодоотримувачем реалізації проекту є населення всієї Троїцької територіальної громади. Вивільнені бюджетні кошти, за рахунок економії на утримання бюджетних установ, будуть направлені на інші потреби населення, розвиток інфраструктури та підвищення рівня життя.
В результаті реалізації проекту «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-II ступенів за адресою: вул. Садова, буд.1, с. Сиротине, Троїцький район, Луганська область» отримали:
- відремонтовану будівля навчального закладу;
- забезпечені якісною освітою 35 дітей села Сиротине;
- економію енергоресурсів; 
- подовжений термін експлуатації будівлі.
Реалізований проект дає змогу економити бюджетні кошти громади та використовувати їх на інші потреби населення.
Проект є учасником фестивалю «СПРОМОЖНА ГРОМАДА», який організовано Асоціацією органів місцевого самоврядування Луганської області.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


Троїцькою селищною радою реалізовано проект «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I ступеня за адресою: вул. Пушкіна, буд.107, смт. Троїцьке, Троїцький район, Луганська область»

Фото без описуУ даний час в країні гостро стоїть питання енергозбереження та енергоефективності. Для економії енергоносіїв та бюджетних коштів Троїцькій селищній раді необхідно було впровадити ряд заходів для зниження споживання газу та збереження теплової енергії. Також однією з пріоритетних проблем, яку потрібно було вирішити є проведення заходів з надання якісної освіти підростаючому поколінню. В будівлі школи 1-го ступеня в смт Троїцьке, яка збудована та експлуатується з 1987 року не витримувався температурний режим, що відповідає санітарним нормам. З метою підвищення енергоефективності будівлі Троїцькою селищною радою було подано проект наФото без опису розгляд Комісії з розгляду поданих проектних заявок на проекти які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури територіальних громад. Проект було підтримано. В результаті його реалізації було виконано ремонт покрівлі: укріплення кроквяних ніг, улаштування слухових вікон, утеплення покрівлі мінераловатними плитами, улаштування покрівлі з профільного листа з полімерним покриттям, улаштування карнизів. Також були утеплені фасади мінераловатними плитами TERMOLIFE EKO ФАСАД, поштукатурені декоративною акриловою штукатуркою (короїд), та вкриті акриловою фарбою. Утеплений цоколь з оздобленням. Влаштована блочна модульна котельна пелетна 50кВт компанії PELLETS HOME.
Фото без описуПроект «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I ступеня за адресою: вул. Пушкіна, буд.107, смт Троїцьке, Троїцький район, Луганська область» реалізований за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури Троїцької територіальної громади в розмірі 1499,022 тис. грн.
Цільовою групою проекту є 7582 особи населення громади, в тому числі 55 дітей з яких 2 діти-інваліди, 4 діти внутрішньо переміщені особи.Фото без опису
В результаті реалізації проекту «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I ступеня за адресою: вул. Пушкіна, буд.107, смт Троїцьке, Троїцький район, Луганська область» отримали:
Відремонтовану та утеплену будівлю навчального закладу. 
Забезпечені якісною освітою 55 дітей навчального закладу.
Економію енергоресурсів.
Економію бюджетних коштів на утримання будівлі.
Подовжений термін експлуатації будівлі.
Проект є сталим. Його реалізація дає змогу економити енергоносії та бюджетні кошти. Зекономлені кошти направлятимуться на модернізацію інших об’єктів інфраструктури громади та благоустрій населених пунктів.

Проект є учасником фестивалю «СПРОМОЖНА ГРОМАДА», який організовано Асоціацією органів місцевого самоврядування Луганської області


На території Трїцької територіальної громади реалізовано проект «Капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів за адресою: вул. Центральна, буд. 31, с. Ями, Троїцький район, Луганська область»

Рівень споживання енергоносіїв в Україні є практично втричі більшим, ніж у країнах ЄС. З метою врегулювання енергозбереження та енергоефективності в Україні було прийнято низку державних документів, у яких були визначені оптимальні шляхи вирішення проблеми підвищення енергоефективності будь-якої галузі. 
Проблема енергозбереження гостро стоїть і в Троїцькій територіальній громаді. Критична зношеність основних фонді є головними чинниками непомірно високого рівня витрат паливно-енергетичних ресурсів в Троїцькій громаді.Фото без опису
Для реалізації проекту необхідно було залучити кошти державної субвенції на формування інфраструктури територіальної громади в розмірі 1498,268 тис. грн. Проект «Капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів за адресою: вул. Центральна, буд. 31, с. Ями, Троїцький район, Луганська область» був поданий на розгляд та підтриманий Комісією з розгляду поданих проектних заявок на проекти які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури територіальних громад.Фото без опису Була відремонтована покрівля будівлі: виконано укріплення кроквяних ніг, влаштовані слухові вікна. Вкрита будівля листовою сталлю з полімерним покриттям, улаштовані карнизи. Фасади утеплені мінераловатними плитами TERMOLIFE EKO ФАСАД, поштукатурені декоративною акриловою штукатуркою (короїд) та вкриті акриловою фарбою. Цоколь фасадів утеплений пінополістерольними плитами з опорядженням. Поліпшена штукатурка поверхонь стін всередині будівлі, поліпшене фарбування водоемульсійними сумішами. Повністю замінена система опалення. Замінена внутрішня електропроводка. Фото без опису
Цільовою групою проекту є населення Яменського старостинського округу в кількості 523 особи, в тому числі 44 дитини з яких 1 дитина-інвалід, 51 внутрішньо переміщена особа. Крім того вигодоотримувачем реалізації проекту є населення всієї Троїцької територіальної громади. Вивільнені бюджетні кошти, за рахунок економії на утримання бюджетних установ, будуть направлені на інші потреби населення, розвиток інфраструктури та підвищення рівня життя.
Фото без описуВ результаті реалізації проекту «Капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів за адресою: вул. Центральна, буд. 31, с. Ями, Троїцький район, Луганська область» отримали:
- Відремонтовану та утеплену будівлю навчального закладу.
- Забезпечені якісною освітою 44 дитини Яминського старостинського округу.
- Економію енергоресурсів.
- Економію бюджетних коштів на утримання закладу; 
- Подовжений термін експлуатації будівлі.
Реалізований проект є актуальним, сталим та ефективним. Дає змогу економити бюджетні кошти громади та енергоресурси в країні, дає можливість підвищити якість освіти в сільській школі.

Проект є учасником фестивалю «СПРОМОЖНА ГРОМАДА», який організовано Асоціацією органів місцевого самоврядування Луганської області

Фото без опису

Фото без опису


 

Завершено роботи з утеплення фасаду сільського клубу села Арапівка

Фото без опису

Замінено на енергозберігаючі вікна другого поверху Арапівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь