До уваги громадських організацій, ініціативних груп, організацій співвласників багатоквартирних будинків, небайдужих громадян!

Дата: 30.01.2018 21:11

Фото без описуНа офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації 23.01.2018 оприлюднений проект розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку.
Звертаємо Вашу увагу, що Положення про обласний конкурс в 2018 році, яке запропоноване до обговорення, значно відрізняється від редакції 2017 року. Є принципові відмінності по цілому ряду ключових положень та підходів, а саме: умови фінансування проектів, вимоги до проектної документації, організація конкурсу, критерії та порядок оцінювання.
Таким чином, з 23 січня розпочався строк подання до облдержадміністрації зауважень та пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо оприлюдненого проекту. Обговорення проекту нового Положення буде тривати 20 робочих днів, до 19 лютого включно.

Запропоновані умови конкурсу дадуть можливість стимулювання діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ), ініціативних груп громадян шляхом надання фінансової підтримки для впровадження їхніх суспільних ініціатив, будуть ефективно сприяти поширенню позитивного досвіду, набутого окремими громадами щодо  розв’язання соціально-економічних проблем місцевого значення. Заходи стимулюють створення сприятливого клімату для внутрішнього розвитку територіальних громад шляхом підвищення рівня їхньої самоорганізації. Конкурсними умовами вітаються принципи об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування та громадськості для розв’язання соціально значущих проблем територіальних громад сіл, селищ, міст, об’єднаних територіальних громад.

З проектами документів можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Проект Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку