Троїцька селищна військова адміністрація
Луганська область, Сватівський район

Діалог влади та бізнесу Луганщини

Дата: 19.12.2024 10:00
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

Діалог влади та бізнесу Луганщини

 

В межах реалізації проєкту «Діалог з бізнесом», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації планується подальше проведення онлайн-зустрічей з підприємцями області, які релокувалися до більш безпечних регіонів України.

 

Чергова зустріч на тему: «Основні вимоги Закону України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» відбудеться 25 грудня 2024 року о 10 год. в режимі онлайн.

 

Для реєстрації на захід та визначення проблемних питань бізнесу і оперативне їх вирішення необхідно заповнити гугл-форму: https://forms.gle/QpygyNdA8AtNehUu6 для реєстрації у термін до 12 год. 23 грудня 2024 року.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь