КНП «Троїцький ЦПМСД» інформує - День фізичної культури і спорту України.

Дата: 14.09.2024 07:00

Це особливий день, коли ми відзначаємо важливість здорового способу життя та активного руху.
Ми пишаємося нашими спортсменами, тренерами та тими, хто присвячує своє життя розвитку спорту. Ваші досягнення не тільки надихають інших, але й роблять нашу громаду відомою на всю країну. Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличків, плавчиху Яну Клочкову, гімнастику Ганну Безсонову, легкоатлетку Жанну Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футболіста Андрія Шевченка та багатьох інших знають далеко за межами України. Фізична активність – це не лише джерело здоров’я, але й велика радість, духовне збагачення та можливість вдосконалювати себе щоденно.